ROBORAN CHONDRO PRO KOČKY 60g

wrsc-496.jpg
Včetně dopravy Osobní odběr v ceně 0,00 Kč
Prodejní cena135,01 Kč
Prodejní cena bez DPH117,40 Kč
Popis

ROBORAN GEL speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. Použitím přírodní suroviny je dosaženo optimálního poměru chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu a 3-omega mastných kyselin. Znakem přípravku je lehký pach po rybách. ROBORAN GEL zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.

Použití:
Používá se ke kompletním granulovaným krmivům i k tradiční vařené potravě. Odměřené množství se vmíchá do připraveného krmiva. pro optimální účinek přípravku je nutné podávat ho minimálně po dobu 2 měsíců. U starších koček je třeba podávat ROBORAN GEL dlouhodobě. Po 2 měsících je vhodné přerušit podávání na dobu jednoho až několika týdnů podle stavu kočky.

Dávkování:
Kočka o hmotnosti 3 - 4 kg  2 g/den

Složení:
Zrna obilovin, jejich výrobky a vedlejší výrobky, ryby a ostatní mořští živočichové, vitamin E, vitamin C, selen,

Deklarované jakostní znaky:

Vlhkost 10 %
Dusíkaté látky 140 g/kg
Vláknina 5 g/kg
Tuk 15 g/kg
Popel 30 g/kg
Vitamín E 2 500 mg/kg
Vitamín C 6 000 mg/kg
Selen 2,5 mg/kg


Přípravek dále obsahuje směs výtažků z mořských živočichů s účinnými látkami glukosaminem, chondroitinem a omega-3 mastnými kyselinami 81 000 mg/kg

Balení: 60 g,