Společnost Univit s.r.o. hledá do svého prodejního týmu nového kolegu na pozici

Obchodní zástupce

Náplň práce:

Aktivní péče o stávající klienty společnosti a získávání nových ve svěřeném rajonu, účast na odborných konferencích, výstavách a seminářích, reportování informací z trhu, uvádění nových výrobků na trh

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání ve veterinárním, zemědělském, chemickém či příbuzném oboru, ideálně vysokoškolské vzdělání v těchto oborech
  • předchozí zkušenost na obdobné pracovní pozici minimálně 1 rok, motivovaného a pracovitého absolventa zaučíme
  • jazykové schopnosti vítány, PC dovednosti v běžném rozsahu
  • ochota denně cestovat po svěřeném regionu, cca 2x ročně na výstavy do zahraničí, aktivní řidič – řidičský průkaz skupiny B
  • ochota a schopnost se neustále učit novým věcem a reagovat na nové podněty
  • zájem o oblast veterinárního lékařství, zemědělství, biologii či chovatelství, ideálně aktivní chovatel
  • komunikativnost a aktivní přístup nutností
  • dobrý zdravotní stav
  • nástup po vzájemné dohodě

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu po prvním roce na dobu neurčitou
  • motivující platové ohodnocení s bonusovou složkou podle dosažených výsledků
  • po 1. roce příspěvek na penzijní připojištění
  • služební automobil, telefon, notebook, mobilní internetové připojení
  • zázemí české výrobní společnosti s dlouhou historií
  • přátelský pracovní tým